💗 Terapia powięziowa dla Amazonek
Kochane Amazonki, dbanie o siebie to nie luksus – to ważny element powrotu do zdrowia i dobrego samopoczucia. Dlatego z radością zapraszamy do udziału w kolejnym działaniu realizowanym w ramach projektu:
💗 „Aktywne Amazonki – promocja zdrowia i edukacja zdrowotna kobiet po leczeniu raka piersi”
W ramach projektu:
✅ 30 Amazonek będzie mogło skorzystać z terapii,
✅ każda uczestniczka otrzyma pakiet 3 indywidualnych sesji terapii powięziowej,
✅ każda sesja trwa 45 minut,
✅ dopłata uczestniczki wynosi 90 zł.
Pierwszeństwo udziału mają:
🌷 Amazonki mieszkające poza Białymstokiem,
🌷 Amazonki, które nie uczestniczyły w innych projektach realizowanych przez Klub.
Od ponad 30 lat wspieramy kobiety po leczeniu raka piersi, pomagając odzyskiwać siłę, sprawność i radość życia. Wierzymy, że dbanie o siebie jest ważnym elementem zdrowienia, dlatego serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej formy wsparcia.
Jak się zgłosić?
📝 Nabór poprzez formularz poniżej.
➡️ Wypełniając zgłoszenie wpisz: terapia
Projekt „Aktywne Amazonki – promocja zdrowia i edukacja zdrowotna kobiet po leczeniu raka piersi” współfinansowany jest ze środków Województwa Podlaskiego.
Projekt ma na celu poprawę jakości życia kobiet po leczeniu onkologicznym, wzmacnianie sprawności fizycznej i psychicznej oraz budowanie poczucia wspólnoty i aktywności.