Konferencja „Zdrowie kobiet – obowiązek nas wszystkich”
Konferencja „Zdrowie kobiet – obowiązek nas wszystkich” Klub Amazonki w Białymstoku zaprasza pracodawców, kadrę zarządzającą oraz przedstawicieli instytucji publicznych na konferencję poświęconą profilaktyce raka piersi oraz roli organizacji w tworzeniu środowiska pracy wspierającego kobiety w sytuacji choroby. W programie wystąpienia lekarzy i specjalistów dotyczące: znaczenia wczesnej diagnostyki, aspektów psychologicznych związanych z chorobą, powrotu do aktywności […]